Bireysel araç kiralama
Aydın rent a car olarak, günlük, haftalık veya aylık dönemler için size özel araç kiralama hizmeti ile aracınızı anında kiralayın. Resmi tatillerde, yaz tatillerinde veya diğer ihtiyaçlarınız için özel araç kiralama hizmetinizdeyiz.

Uzun süreli araç kiralama
Uzun dönem araç kiralama, en az bir yıllık kiralanan araçları kapsayan hizmeti ifade etmektedir. Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti olarak da bilinen Uzun Dönem Filo Kiralama ile aracınızı anında kiralayın; Uzun dönem araç kiralama avantajlarının sahibi olun.

Şirket Arabası Kiralama
Kurumsal araç kiralama, farklı şirket, işletme veya kurumların tüzel kişiliği bünyesinde verilen araç kiralama hizmetlerini kapsamaktadır. Şirket araç kiralama ile aracınızı uzun süre kiralayın; birçok avantajı var.

Havaalanı transferi
Yolcuların havalimanından alındıklarında havalimanından istenilen adrese götürülmeleri ve tekrar havalimanına getirildikleri adresten alınmaları işlemine havalimanı transferi denir. Havalimanından alınan yolcular istenilen adrese teslim edildikten sonra yolcu tarafından belirtilen gün ve saatte havalimanına iade edilecektir. Bu aynı zamanda gidiş-dönüş havaalanı transferi olarak da bilinir.
 

X