Aydın Rent A Car Hakkımızda

Aydın'da rent a car sektöründe hizmet veren firmamız ÇETİNKAYA Rent a Car, lüks, konforlu araçlarıyla, günlük, haftalık, aylık gibi kiralama seçenekleri ile hizmetinizdedir. Kurumsal uzun dönemli filo kiralama hizmeti, hava alanı transferi ve ulaşımı hizmetleri de şirketimiz bünyesinde verilmektedir. Araç kiralama trendinin ortaya çıkmasıyla birlikte sektörde çeşitli araç kiralama hizmetlerine ihtiyaç duyulmuştur. Tüm misafirlerimize istedikleri araçları en iyi fiyat garantisi ile sunarken, araç kiralama sektöründe benzersiz bir firma olma yolunda kararlı adımlar atıyoruz.

Vizyon :

ÇETİNKAYA Rent A car bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle AYDIN oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. Kiralık oto denildiğinde aydın oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim ÇETİNKAYA Rent A Car araç kiralama hizmetidir.
 
Oto kiralama filosundaki tamamı son model lüks orta segment araçlarıyla da uygun fiyat araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir.  Vizyonumuz En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada siz degerli müşterilerimize sunmaktır.

ÇETİNKAYA Rent A Car Kurumsal Oto Kiralama

Misyon:
 Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.
Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü aydın ret a car firması ÇETİNKAYA Rentacar'da bulacaksınız.

Aydın rent a car denince ilk akla gelen firmadır ÇETİNKAYA Rent A Car. Filomuz çok çeşitli en yeni araba modellerinden oluşmaktadır.

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
X